Pedofili-Sübyancılık ve Tarihin Gerçekleri-1

Günümüzde tanınmış bir Pedofili-Ensest Vakası: Woody Allen

2014 yılında Dylan Farrow babasını anlatan bir mektupla son çığlığını kamuoyuna duyurmaya çalışmıştı.

 Dylan Farrow’un bitmeyen acısı: Kızını taciz eden Woody Allen’ın favori filminiz hangisi!

2014 yılında Dylan Farrow babasını anlatan bir mektupla son çığlığını kamuoyuna duyurmaya çalışmıştı. New york Times’da yayımlanan bu mektupta yaşadıklarının onu yıllarca yıpratması yanında, en önemlisi babası diye tanımladığı, Oskar ödüllü ünlü yönetmenin ona yaptıkları ve insanların, çevrenin ve basının buna olan yanlı tutumuydu. Woody Allen’ı entellektüel, biraz kaçık ve dahi olarak tanımlarız belki.

Woody Allen bu istismardan dolayı yargılanmadı, annesi, kızı Dylan Farrow’un da daha fazla yıpranmaması için davadan vazgeçti.

1992 yılında Mia Farrow kızının velayetini alırken, babanın da onu görme hakkı elinden alınmıştı.

1992 yılında Mia Farrow kızının velayetini alırken, babanın da onu görme hakkı elinden alınmıştı. Woody Allen bu istismardan dolayı yargılanmadı, annesi, kızı Dylan Farrow’un da daha fazla yıpranmaması için davadan vazgeçti. Dylan’ın yalan söylediğinden, Woody Allen’in diğer evlatlık kızıyla ilişkisi ve onunla evlenmesine karşı öç almak istenmesine kadar bir çok yorum yapıldı. Fakat Dylan Farrow yaşadıklarını hiç unutmadı ve herkesin, severek; dahî adamın eseri diyerek seyrettiği filmlere son kez de olsa birde Dylan’ın gözünden bakılmasını istedi.

Dylan Farrow, mektubunda babasının, o 7 yaşındayken, küçücük olan karanlık tavan arasına onu götürüp, elektrikli treni ile oynamasını isterken “iyi bir kız” olduğunu söyleyip, konuşa konuşa cinsel istismarda bulunduğunu anlatıyor.

Dylan Farrow, mektubunda babasının, o 7 yaşındayken, küçücük olan karanlık tavan arasına onu götürüp, elektrikli treni ile oynamasını isterken “iyi bir kız” olduğunu söyleyip, konuşa konuşa cinsel istismarda bulunduğunu anlatıyor. Woody Allen bunun ikisi arasında kalacak bir sır olduğunu ve onu Paris’e götürüp film yıldızı yapacağını söylemiş. O günden sonra oyuncak trenlere bakamayan Dylan Farrow, ilk günden itibaren hatırladığı, babasının hep hoşuna gitmeyen şeyler yaptığı. Yalnız kalmaları için fırsatlar yarattığını, baş parmağını ağzına soktuğunu, iç çamaşırlı gelip yatağına girdiğini anlatıyor. Bunlardan hiç hoşlanmasa da normal bir şey sanırken, bir baba kızlarını böyle sever sanarken, tavan arasında olan olayı saklayamaz duruma gelmiş ve annesi Mia Farrow’a babası da ona böyle şeyler yapmış mı diye merak ederek çekinerek sormuş ve o gün tüm hayatları değişmiş.

İsmini değiştirerek yeni bir hayat kuran ve yıllarca süren psikolojik ve fiziksel işkencelerden de artık bir nebze kurtulduğunu ileten Dylan Farrow mektubunu şöyle bitiriyor.

İsmini değiştirerek yeni bir hayat kuran ve yıllarca süren psikolojik ve fiziksel işkencelerden de artık bir nebze kurtulduğunu ileten Dylan Farrow mektubunu şöyle bitiriyor.

İsmini değiştirerek yeni bir hayat kuran ve yıllarca süren psikolojik ve fiziksel işkencelerden de artık bir nebze kurtulduğunu ileten Dylan Farrow mektubunu şöyle bitiriyor.

“ Woddy Allen’in 7 yaşındaki kızınızı tavan arasına götürmesini hayal edin. Her adı anıldığında kızınızın tüm hayatı boyunca hissedeceği mide bulantısını hayal edin. Işkencecisinin göklere çıkarıldığı bir dünya hayal edin. Hayal ediyor musunuz? Şimdi, favori Woody Allen filminiz hangisi?”

Pedofili ve çocuk istismarına dair dünyadan ve ülkemizden kan donduran olayların haber başlıkları

Pedofili ve çocuk istismarına dair dünyadan ve ülkemizden kan donduran olayların haber başlıkları

 

 

Seri tecavüzcüde tecavüze uğramış!

Dünya’dan bir kaç örnek;

 • Hollanda’da orta dereceli okullarda, 112 çocuk cinsel istismara uğradı
 • İngiltere 19yy’dan 1970 yılına kadar kolonilere Anglosakson iş gücü sağlamak için bazen ailelerinden çocukları zorla alıyorlardı. İngiltere ‘de çocuklara yönelik taciz iddilarını soruşturan komisyon, 2. Dünya savaşı sonrasında Anglikon ve Katolik dini kuruluşların kolonilere gönderdiği binlerce çocuğun esasen planlı ve bilinçli cinsel istismara maruz kaldığını belirlemiş.
 • 1975’de Kardinal, pedofil bir rahip tarafından tacize uğrayan çocuklarla ilgili durumu sakladığı ortaya çıkmıştır.

Fransa’da Eğitim Bakanlığı, 30 öğretmenin hakkında pedofili ya da istismar suçlarından işlerinden men edildiğini açıklamıştır.

Çocuk istismarı ve pedofili ile ilgili ülkemizden örnekler:

Ülkemizden Örnekler

 • Adana’da 8 yaşındaki kız çocuğuna 1 yıldır cinsel istirmarda bulunduğu iddiasıyla 56 yaşındaki zanlı tutuklandı.-05.12.2016
 • Mardin’de yaşları 8-12 arasında değişen 50 öğrenciyi taciz eden temizlikçi tutuklandı.-31.03.2017
 • İzmir Konak’ta, 33 yaşındaki Hüseyin E. suçunu kabul ederek, erkek çocuklarını eve alıp, bilgisayar oyunu, masaj karşılığında para verip ilişkiye girdiğini kabul etti. Bir çocuğa 10 senedir bunu yaptığını da itiraf eden Hüseyin E. cinsel arzusunun 12-13 yaşındaki erkek çocuklara karşı olduğunu iletti.
 • Torunun arkadaşı 9 yaşındaki Yağmur K’yi taciz ettiği iddia edilen tutuklu serbest-23 mart 2017
 • 3 sene boyunca yaşları 38 ile 55 arasında değişen 4 kişi, engelli kıza 14 yaşından itibaren tecavüz ettiler. 7 mart 2017
 • Antep İslahiye’de Suriyeli bir ailenin 9 aylık bebeği tecavüze uğradı. 21.08.2016
 • Van’da tecavüz edilen 2 aylık bebek yaşamını yitirdi. 20.01.2017
 • Cinsel istismara uğrayan 9 yaşındaki çocuk kalp krizinden hayatını kaybetti.-25. 11. 2016
 • Mahmut Ş. Adana’da girdiği evdeki aileyi uyku spreyi ile etkisiz hale getirdi, 4 yaşındaki kızı kaçırıp sokak ortasında tecavüz etti.4 yaşındaki çocuğun sürekli ağlamasına uyanan aile bebeğin kanamasını fark ederek hastaneye gitti.- 28 Temmuz 2016
 • Merdivenden düştü diyerek hastaneye getirilen 3 yaşındaki çocuğun vücudundaki morluklar, bağırsaklarında yırtılma gören doktorlar tecavüze uğradığını anladı. Tecavüz sanığı annenin 2.ci eşi çıktı.-5 Nisan 2016
 • Çorum’da 13 yaşındaki kıza öz babası, amcası ve ağabeyi tecavüz etti.-30 mart 2016
 • Karaman’da, Ensar Vakfı’nda  45 öğrenciye cinsel istismar
 • Adıyaman Gerger de İmam Hatip’te 30 öğrenciye cinsel istismar
 • 15 ilkokul öğrencisine cinsel istismar
 • Şakran ve Pozantı Çocuk Cezaevinde çocuklar tecavüze uğradıklarını anlattı.

Bunlar gibi yüzbinlerce örnek yazabiliriz. Korkunç olanı ne kadar yakınımızda ve ne kadar içinde olduğumuz bir olgu, durum olduğu gerçeğidir.

Deniz Şimşek
Editor
"Hayat dar alanda trajedi, geniş alanda komedidir"

Yorumlar

Giris Yapınız

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Şifremi kaybettim
Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Doğrulama için mail adresinizi kontrol ediniz.
Üye Ol Giriş
Üye Ol