Diş Sarartmayan Düşük Kalorili Renksiz Kahve

Güne başlarken pek çoğumuzun vazgeçilmezi olan kahve enteresan bir değişime uğradı. Kafein bağımlılarının gözdesi olmaya aday olan renksiz kahve üretildi.

 

Güne başlarken pek çoğumuzun vazgeçilmezi olan kahve enteresan bir değişime uğradı. Kafein bağımlılarının gözdesi olmaya aday olan renksiz kahve üretildi.

"Clear Coffee" isimli kahveyi bildiğimiz kahveden ayıran özelliği ise tamamen renksiz olması. Dışarıdan su gibi görünen Clear Coffee, David Nagy ve kardeşi Adam tarafından üretildi.

İngiltere’de yaşayan Slovakya asıllı Nagy kardeşlerin iddiasına göre Clear Coffee'yi bildiğimiz diğer kahvelerden ayıran en önemli özelliği çok düşük kalorili olması.

İngiltere’de yaşayan Slovakya asıllı Nagy kardeşlerin iddiasına göre Clear Coffee'yi bildiğimiz diğer kahvelerden ayıran en önemli özelliği çok düşük kalorili olması. Yaz mevsimine yaklaştığımız şu günlerde, formunu korumaya ya da yakalamaya çalışanlar için biçilmiş kaftan olabilir.

 

Kahve üretiminde daha önce kullanılmayan bir yöntem kullandıklarını söyleyen üretici Nagy kardeşler,

Kahve üretiminde daha önce kullanılmayan bir yöntem kullandıklarını söyleyen üretici Nagy kardeşler, "Normal kahvelerde işlenen kahve çekirdekleri işlem sırasında kafein kaybına uğruyor, biz de bu kaybı kaliteli doğal kafein ekleyerek telafi ediyoruz" diyor. Bir diğer iddiaları ise, kahvenin dişlere yaptığı olumsuz etkisinin, kendi kahvelerinde olmaması.

Çok iddialı gördüm kendilerini. Zaman tüm gerçeği gösterecektir.

Çok iddialı gördüm kendilerini. Zaman tüm gerçeği gösterecektir. Ya gerçekten devrim yaratacaklar ya da küçük bir macera olarak kalacak. Yakında, para olarak zengin akıl olarak fakir ünlülerimizin ellerinde görürsem şaşırmam. Siz de şaşırmayın. Herkese benden kahve, en renklisinden.

Baturay Çevik
Editor
"Mahalle baskısına tampon bölge"

Yorumlar

Giris Yapınız

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Şifremi kaybettim
Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Doğrulama için mail adresinizi kontrol ediniz.
Üye Ol Giriş
Üye Ol