80'lerden Saç Modelleri

80'lerdeki çılgın saç modelleri 

Gerçekten "Bu asla moda olmaz, insanlar bunu neden yapsın ki?" dediğiniz her şey moda olabiliyor. İnsanları,  gayet istekli bir şekilde garip modaları uygularken buluyorsunuz ve dahası siz de bir noktadan sonra modaya uyum sağlıyorsunuz. Geriye kalan tek şey, gelecekte baktığınızda "Ya ben bunu hangi akla hizmet yapmışım?" diyeceğiniz gülümseten fotoğraflar oluyor.

eski saç saçlar perma röfle değişiksaç


80'lerde yaşayan kadınların çılgın saç modelleri de bu garip modaya bir örnek aslında. Büyük ihtimalle Amerika taraflarından ülkemize doğru gelen bir moda olsa gerek ki, aynı yıllarda orada da benzer saç modellerini görüyoruz. Permalar, her tarafına tost yapılıp kabartılmış saçlar, tepeden topuzlar, uzun kahküller... 

saç 80ler eski model saçlar kahkül


Dönemin saçını düşündüğümüzde ikonik isimler olarak aklımıza ilk Ahu Tuğba ve Serpil Çakmaklı geliyor. Büyük ihtimalle ailenizde o dönemi yaşamış kişiler var ise onların da benzer saç modelleri ile fotoğraflarını bulabilirsiniz.  Kendileriyle dalga geçmeden önce aslında ne kadar cesur olduklarını unutmayın, sonuçta siz şimdi o saçlarla gezemezsiniz:) 

çocuk saç komik ilginç saçlar 80lerçocuk

Ellie
Editor

Yorumlar

Giris Yapınız

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Şifremi kaybettim
Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Doğrulama için mail adresinizi kontrol ediniz.
Üye Ol Giriş
Üye Ol