Elektrikli Dergi Okumak derken: E-dergiler

Basılı yayınlara ilginin yoğun olduğu dönemde yıllık olarak dergi aboneliği yapmak çok popülerdi, şimdi hala var olan bir uygulama.

dergi kadın okumak yazmak

Genel olarak şirketlerin kendi sektörleriyle ilgili basılı yayınlara yıllık aboneliği bulunmakta. Amaçları çalışanlarını sektörden haberdar etmek ve bihaber olmalarını önlemek.  Eskiden dergi abonelikleri evlerde de çok yaygındı. Örneğin dikiş dikmeyi seven kadınlar için “Burda” dergisi, çocuklar için “Bilim Çocuk” dergisi vardı. Belirli bir dönem bu sistem çok gelişmişti. Çocukların ders çalışmasını sağlayacak aylık dergiler bile yayınlanırdı. 

dergi çoklu yazı kitap dergi

Tabletler çıkalı dergiler eski önemini yitirdi. Gazeteler gibi, dergilerin de uygulamaları çıktı. Buradan da yıllık üyelik yaparak her ay derginizi online olarak okuyabiliyorsunuz.  Yıllık üyelik yapmak istemiyorsanız eğer, istediğiniz derginin istediğiniz sayısını satın alabiliyorsunuz. Tabi ki çok büyük kolaylık fakat ben, her ay takip ettiğim dergileri gidip kitapçıdan satın almayı özellikle seviyorum. Dergi severler için kitapçıya gidip araştırma yapmak, satın almak çok daha zevkli oluyor.
En sevdiğim dergiyi, bir kahve alıp pencerenin kenarında okumak paha biçilemez bir huzur ama yine de gündemi takip etmek adına, bol bol e-dergilerin de okunması gerektiğini kabul etmeliyim.
Peki ya siz hangi gruptasınız? Elinden dergi düşmeyenler mi yoksa akıllı telefonsuz yaşayamayanlardan mı? :)

Yorumlar

Giris Yapınız

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Şifremi kaybettim
Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Doğrulama için mail adresinizi kontrol ediniz.
Üye Ol Giriş
Üye Ol