Mario ve Hikayesi (hüzün içerir)

Birikimlerini altın yönünde değerlendiren oyun karakteri. Çoğumuzun hatırı sayılır zamanı, manitasını kurtarmakla geçmiştir. Büyümek için "sihirli" mantar, ateş atmak için de "sihirli" bir çiçek yemene karışmıyorum da tuğlaları çerez gibi kırmana rağmen, kaplumbağaya gelince çarpıp küt diye öldüğün için gözümdeki değerin asla süper falan değil. Sıfatının hakkını ver Mario.

eskisiyle yenisiyle mario eski mario yeni mario eskisiyleyenisiyle oyunlar

Öte yandan, tesisatçıların yüz akıdır.Çatalı gözükmesin diye tulum giymeyi akıl etmesi gözleri yaşartan bir hamledir. Buradan, tüm tesisatçılara örnek olmasını temenni ettiğimi söylemek isterim.

eskisiyle yenisiyle mario eski mario yeni mario eskisiyleyenisiyle oyunlar

Bir Japon tarafından yaratılmış, aslen İtalyan olan ve fakat Meksikalı görünüşünde, İngilizce konuşan tesisatçı. Böyle donanım kimde var yahu? Kişisel gelişimine verdiği önemi takdir etmemek mümkün değil. Biraz da hayatına önem verseydin be adam. Hayatını bir prensesi kurtarmak uğruna heba ettin de ne oldu? Prenseste prenses olsa gam yemeyeceğim. Canını dişine takıp da manitayı kurtardıktan sonra, tek yaptığı aktivite beraber pikniğe gitmesi de ayrı delirme sebebi. Bu vizyonsuzluğa da çıldırıyorum.

eskisiyleyenisiyle mario eski hali yeni hali eskisiyleyenisiyle oyunlar

Şimdi bir yerlerde, bu cümleleri okuyup üzülüyorsan, yapma. Biz seni seviyoruz. Sevgiye sevgine, saygımız sonsuz. Gene olsa gene kurtarırız manitanı. Olan sana oldu be adam.

Kulağıma gelmedi sanma, almışsın yılların intikamını. İçim soğudu. Ellerine sağlık.Müziğini unuttum mu sandın? Unutulur mu? Yazıyı yazarken fonda çalıyordu. Sizinle de paylaşacağım. Yazıyı bir de müzikle birlikte okumanızı tavsiye ederim.


Hayatlarınızı değmeyen insanlar için heba etmemeniz dileğiyle.

eskisiyleyenisiyle mario eskisiyle yenisiyle oyunlar eski mario yeni mario

Baturay Çevik
Editor
"Mahalle baskısına tampon bölge"

Yorumlar

Giris Yapınız

Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Şifremi kaybettim
Üye Ol Giriş
Facebook ile Giriş
veya
Doğrulama için mail adresinizi kontrol ediniz.
Üye Ol Giriş
Üye Ol